ساخت روش اندیشه
ساخت روش اندیشه در گوگل
ساخت ، روش ، اندیشه - 272 - جوش در 14 منطقه صورت نشانه چیست؟+تصویر (کلیک کنید)
چیست؟ چرا؟ چگونه؟
طب سوزنی در مناطق آسیایی طرفداران فراوانی دارد. این طب که یک طب سنتی است و خواستگاه اصلی آن کشور چین بوده، تا کنون بار‌ها از لحاظ علمی نیز موفقیت‌های بسیاری به منظور درمان بیماری‌های مزمن بدست آورده است.

جوش صورت ، جوش صورت نشانه چیست ، علت جوش زدن ، درمان جوش ، داروی جوش ، جوش بینی ، جوش پیشانی ، جوش گونه ، جوش چانه ،جوش بین ابرو ، جوش گوش ، جوش گردن ، جوش گلو

جوش صورت ، جوش صورت نشانه چیست ، علت جوش زدن ، درمان جوش ، داروی جوش ، جوش بینی ، جوش پیشانی ، جوش گونه ، جوش چانه ،جوش بین ابرو ، جوش گوش ، جوش گردن ، جوش گلو

پزشکان با تجربه این طب معتقدند اینکه هر یک از جوش‌های صورت در کدام منطقه از صورت به وجود می‌آیند نشان دهنده وجود مشکل در یکی از اندام‌های بدن است و از طریق طب سوزنی به راحتی می‌توان این مشکل که خود را از طریق یک جوش نشان داده حل کرد و شاهد عود یک بیماری نبود. موسسه طب سنتی اقدام به طراحی و چاپ یک نقشه از صورت انسان کرده و در حال حاضر می‌توان این نقشه را در بسیاری از کلینیک‌های پوست و زیبایی مشاهده کرد. هر جوش یا لکه در منطقه‌ای از پوست حاکی از بروز یک بیماری یا مشکل در ناحیه خاصی از بدن است.
بنابر این با این نقشه می‌توانید علت آن را دریابید و برای رفع بیماری خود در زمانی مناسب قدم بردارید.
 
با مراجعه به دکتر برای مطمئن شدن از مشکل و اینکه آیا بدنتان دچار عفونت شده یا نه به این مشکل پایان دهید، همچنین با خواب کافی، تنفس عمیق، نوشیدن آب فراوان زود‌تر بهبود خواهید یافت. بنابر این اگه دفعه بعد جوش یا لکی در صورت خود مشاهده کردید به این نقشه مراجعه کنید و در اسرع وقت بیماری خود را برطرف کنید.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گاهی برخی از جوشها تنها به دلیل مواد غذایی با طبع گرم به وجود می‌آیند، برای مثال همیشه هم جوش زدن در ناحیه میان دو ابرو نشان دهنده بیماری کبدی نیست.

باشگاه خبرنگاران

چگونه فیلم و عکس خود را توسط ایمیل ارسال کنیم؟ (کلیک کنید)
سیستم هوشمند سازی ساختمان ، خانه هوشمند ،هوشمندسازی BMS چیست؟ (کلیک کنید)
رستوران گردان چیست و چگونه ساخته و راه اندازی می شود؟ (کلیک کنید)
امگا ۳ چیست؟ فواید و مضرات (کلیک کنید) کمبود ویتامین دی و مشکلات پیری (کلیک کنید)
چگونه پيری پوست را به تاخير بيندازيم؟ (کلیک کنید)
تست هوش 5 سوالی (کلیک کنید)
فشار خون چیست؟(کلیک کنید)
روشي براي از بين بردن سنگ كليه (کلیک کنید)
6 توصیه برای کاهش وزن (کلیک کنید)  
چند دانستنی جالب پزشکی (کلیک کنید)
11 کاری که باعث پیری زودرس می شود (کلیک کنید)
جوش در 14 منطقه صورت نشانه چیست؟+تصویر (کلیک کنید)
موضوع لاغری : دیدگاه مردان و دیدگاه زنان چیست؟ (کلیک کنید)
 دختران شاغل و جویای کار بخوانند (کلیک کنید)
چند راهنمایی جهت برنامه ریزی تحصیلی بهتر (کلیک کنید)
در چه چیزی استعداد دارید؟ 55 روش برای کشف استعداد (کلیک کنید)
هوش انسان چند گونه است؟ (کلیک کنید)
هوش انسان ژنتیکی است یا اکتسابی؟ (کلیک کنید)
EQ چیست؟ IQ چیست؟ کدام مهمتر است؟ (کلیک کنید)
5 شغل مناسب برای افراد خلاق (کلیک کنید)
ماءالشعیر سنگ سازی کلیه را تشدید میکند. (کلیک کنید)
سنگ کلیه در مجاری و کلیه و راههای درمان (کلیک کنید)
آیا بومرنگ پرتاب شده در فضا به پرتاب کننده‌اش باز می‌گردد؟ (کلیک کنید)  


۱ و ۲: دستگاه گوارش- برای رفع این مشکل باید غذاهای فرآوری شده کمتری مصرف کنید و همچنین از خوردن غذاهای آماده (فست فود‌ها) بپرهیزید. میزان چربی را در رژیم غذایی خود کاهش دهید. آب بیشتر بنوشید و غذاهای خنک کننده همچون خیار را بیشتر بخورید.

۳: کبد- جوش یا لک در این ناحیه از صورت نشان دهنده مصرف مواد غذایی چرب یا لبنیات است. این منطقه همچنین حساسیت غذایی را نشان می‌دهد لذا بهتر است به مواد تشکیل دهنده آنچه که می‌خورید نگاهی بیاندازید. برای رفع این مشکلات بهتر است روزی ۳۰ دقیقه ورزش سبک انجام دهید و خواب کافی داشته باشید تا کبد شما استراحت کند.

۴ و ۵: کلیه‌ها- هر لکه یا جوشس در اطراف چشم و حتی سیاهی دور چشم نشان دهنده کم‌آبی بدن است، پس بیشتر آب بنوشید!

۶: قلب- اگر در این منطقه جوش یا لک دارید فشار خون خود را چک کنید، همچنین ویتامین B بدنتان کم است. مصرف غذاهای تند، گوشت و چربی را از رژیم غذاییتان حذف کنید. از آنجایی که این منطقه مستعد باز شدن منافذ پوست است، مطمئن شوید تاریخ انقضاء لوازم آرایشتان نگذشته باشد.

۷ و ۸: کلیه- باز هم، بنوشید، مصرف نوشیدنی‌های گازدار و قهوه را قطع کنید چرا که باعث از دست دادن آب بدنتان می‌شود.

۹ و ۱۰: سیستم تنفسی- آیا سیگار می‌کشید، آلرژی دارید؟ در مناطق آلوده رفت و آمد می‌کنید؟ اگر هیچکدام از این‌ها نیست، خوراکی‌های با طبع گرم را نخورید، کمتر قند مصرف کنید و مدتی در هوای تازه و سالم قدم بزنید. همچنین جوش و لک در این ناحیه نشان دهنده این است که بدن شما قلیایی است، لذا از خوردن مواد غذایی اسیدی همچون گوشت، کافئین و شکر اجتناب کنید. به جای آن سبزیجات و آب را بیش از پیش در برنامه روزانه‌تان قرار دهید. یکی دیگر از مسائلی که باعث جوش و لک در این منطقه می‌شود، استفاده از تلفن همراه آلوده یا بالش آلوده است.

۱۱ و ۱۲: هورمون- جوش و لک در این منطقه نشان دهنده استرس و تغییرات هورمونی است. گاهی هر دو این تغییرات اجتناب ناپذیرند، لذا با خواب کافی، نوشیدن آب به اندازه زیاد، خوردن سبزیجات برگدار و پاکیزه نگاه داشتن پوست این اثر را به حداقل برسانید.

۱۳: معده- بیشتر فیبر مصر کنید و با نوشیدن چای گیاهی سم را از بدنتان بزدائید.

۱۴: بیماری- جوش و لکه در این ناحیه نشان دهنده این است که بدنتان برای مبارزه با ویروس‌ها و باکتری‌ها تقلا می‌کند.
با مراجعه به دکتر برای مطمئن شدن از مشکل و اینکه آیا بدنتان دچار عفونت شده یا نه به این مشکل پایان دهید، همچنین با خواب کافی، تنفس عمیق، نوشیدن آب فراوان زود‌تر بهبود خواهید یافت. بنابر این اگه دفعه بعد جوش یا لکی در صورت خود مشاهده کردید به این نقشه مراجعه کنید و در اسرع وقت بیماری خود را برطرف کنید.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گاهی برخی از جوشها تنها به دلیل مواد غذایی با طبع گرم به وجود می‌آیند، برای مثال همیشه هم .btnhtml {height:22px;background-color: #E8F1F4;background-repeat:no-repeat;background-position:center center;border: 1px solid #E8F1F4; margin: 0; padding:0px; } .btnOver {height:22px;background-color: #FFFFFF;background-repeat:no-repeat;background-position:center center; border: 1px solid #FFFFFF;margin: 0; padding:0px; } .btnDown { height: 22px; border: 1px solid buttonhighlight;background-repeat:no-repeat;margin: 0; padding:0px; background-color: buttonhighlight; } .btnNA { height: 22px; border: 1px solid buttonface;margin: 0; padding:0px; filter: alpha(opacity=25); } .cMenu { background-color: threedface; color: menutext; cursor: Default; font-family: MS Sans Serif; font-size: 8pt; padding: 2 12 2 16; }.cMenuOver { background-color: highlight; color: highlighttext; cursor: Default; font-family: MS Sans Serif; font-size: 8pt; padding: 2 12 2 16; }.cMenuDivOuter { background-color: threedface; height: 9 }.cMenuDivInner { margin: 0 4 0 4; border-width: 1; border-style: solid; border-color: threedshadow threedhighlight threedhighlight threedshadow; } جوش زدن در ناحیه میان دو ابرو نشان دهنده بیماری کبدی نیست
.
 
باشگاه خبرنگاران http://making.blogfa.com/ ugj [,a w,vj - nghdg [,a w,vj , ngdg [,a w,vj . ]vh [,a ld ckdl - ugj [,a cnk - nvlhk [,a w,vj - vhi nvlhk [,a جوش صورت ، جوش صورت نشانه چیست ، علت جوش زدن ، درمان جوش ، داروی جوش ، جوش بینی ، جوش پیشانی ، جوش گونه ، جوش چانه ،جوش بین ابرو ، جوش گوش ، جوش گردن ، جوش گلو

 

کلید واژه ها: جوش صورت, نشانه چیست, دلیل جوش صورت, دلایل جوش زدن
+ تهیه شده در "ساخت-روش-اندیشه "


 
استفاده از مطالب وبلاگ فقط با ذکر آدرس وبلاگ بلامانع است از صنعتگران و متخصصین توقع بیشتری داریم
مکس - وی ری X

طراحی سه بعدی - انجام پروژه های تری دی مکس - انجام پروژه های سه بعدی معماری و ساختمانی

کانال ویدیویی ما X

راهنما X

آموزش وبلاگ نویسی

مهران مدیری

مریلا زارعی

محسن تنابنده

رضا عطاران

آتیلا پسیانی